Z10

Do zasedačky Z10 se kolem stolu usadí, jak její název napovídá, až 10 lidí. Zasedací uspořádání v této místnosti je fixní (1 dlouhý stůl, 10 polstrovaných židlí).

Je vybavena velkou dotykovou obrazovkou s integrovaným počítačem a MS Office 365 včetně MS Teams. Dotykovou obrazovku je možné využít jako digitální whiteboard. Lze na ni psát, upravovat prezentace nebo ji použít jako obyčejný vzdálený monitor. Vše je možné uložit a odeslat elektronicky kamkoli – záleží na vašem stylu práce.
„Desítka“ se nachází v těsné blízkosti kuchyňky, jejíž zázemí je tak možné pohodlně využívat i v průběhu meetingu. Do ledničky je možné uschovat vlastní občerstvení.

Z12

Zasedačku Z12 najdete u recepce coworku. Je vybavena chytrou televizí, klasickým flipchartem a nástěnným závěsným systémem pro přehlednou práci s papírovými podklady. Pohodlně v ní může zasednout až 12 lidí.

Vysokorychlostní internet v obrazovce i stabilní wifi pro Vaše hosty jsou samozřejmostí. Můžete se tak jednoduše spojit s kýmkoli ve světě a společně pracovat na jedné ploše obrazovky. „Dvanáctka“ má skvělou akustiku, a tak stačí už jen přidat naši videokonferenční techniku a ušetříte čas i peníze na cestování.

Výhodou „Dvanáctky“ je možnost variabilního uspořádání zasedacího pořádku. Velký stůl nahradilo 6 menších stolků, k dispozici je 12 pohodlných křesílek. Stolečky lze rozmístit dle potřeby (srazit uprostřed – standardní uspořádání, v rámci zasedací místnosti lze však i vytvořit několik jednacích koutků či stolečky odsunout ke stěně a křesílka rozestavit do divadelního uspořádání pro sezení).

Cena pronájmu obou zasedaček zahrnuje pronájem techniky, využití sdílených prostor a vybavení coworku, vysokorychlostní internet (wifi) a občerstvení (káva, čaj, karafa s neperlivou vodou). Po domluvě lze zajistit služby recepce (příprava prostoru, uvedení hostů, příprava nápojů) a zapůjčení videokonferenční techniky.

Zvětšit náhled
Zasedačka Z10
Zvětšit náhled
Zasedačka Z12